Tworzenie stron WWW

45

Tworzenie

Tworzenie to początkowy okres istnienia strony internetowej. Budujemy strony oparte na wybranym CMS.

105

Optymalizacja

Po wykonaniu konkretnej strony internetowej, kolejnym krokiem jest optymalizacja techniczna serwisu.

18

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie serwisu internetowego to konieczność. Tuż po wykonaniu, bierzemy się za SEO!

Tworzenie Stron WWW
Czym Jest

Tworzenie Stron

Tworzenie stron WWW jest coraz powszechniejszą praktyką. Jeśli posiadasz biznes bądź bloga, stworzenie nowej witryny jest niemal konieczne! Tworząc stronę, musimy pamiętać o :

Kiedy

Warto Stworzyć Stronę

Kiedy chcesz pojawić się w internecie, musisz mieć odpowiedni powód. Czy jest to blog, sklep internetowy bądź inna forma działalności – stronę można stworzyć w ciągu kilku godzin! O czym warto pamiętać:

Narzędzia SEO
Narzędzia

Jakich Używamy

Tworząc stronę internetową, trzeba pamiętać o wykorzystaniu odpowiednich narzędzi, takich jak:

Pakiety Stron

Kup Teraz

Strona Wizytówka

1799 zł

Landing Page

1399 zł

Sklep Online

2999 zł

czym jest aso

Tworzenie stron WWW - Jak To Się Zaczęło?

Internet ma dosyć długą historię sięgającą początku lat 90. Już dekady wcześniej dyskutowano jak usprawnić i poprawić komunikację między firmami oraz ludźmi. Celem była też systematyzacja oraz organizacja informacji, jaką znamy.

Dlatego szukano sprawnych i rewolucyjnych wręcz rozwiązań, które sprawdziłyby się w życiu realnym. I rozwiązały codzienne problemy ludzi takie jak np. wizyta w urzędzie, zakupy, rezerwacja podróży czy hotelu. Oraz oczywiście dostęp do nieograniczonej wręcz wiedzy. I udało się. Na początku tylko dla wojska, rządu i środowisk naukowych. Lecz z czasem ewoluował on granic możliwości. 

Pierwsze oprogramowanie Mosaic sprawia, że internet pokazany jest szerszej publiczności. Trzeba jednak przyznać, że pierwsza wersja stron WWW była dosyć prymitywna. Powstała bazowa wersja HTML, który służył do blokowego tworzenia stron WWW. Celem nie była wizualna prezentacja treści, rozrywka czy usługi. Chodziło o test oraz sprawdzenie reakcji świata zewnętrznego na nową formę komunikacji. 

Pierwszą powstałą stroną internetową była http://info.cern.ch/ – stworzona przez naukowca i wizjonera. Tim Berners-Lee był pionierem w kwestii kreacji stron. To on stworzył podwaliny pod cały sektor i to jego wizja wart była poświęcenia. Mimo tego, że internet był wolny, to spełnił swoją rolę. Rok później dokonano kolejnego przełomu.

Strony www stały się o wiele bardziej złożone, wykorzystywano tabelaryczny układ tworzenia oraz przyspieszono funkcjonowanie internetu. Pojawiało się też na niej więcej grafiki, treści i sensu. W 1994 powołano konsorcjum W3C ustanawiając standardy drogę rozwoju w WEB Design. 

Kolejnymi etapami były powstanie pierwszej szerzej dostępnej przeglądarki Internet Explorer. Jednak jej struktura była raczej kiepska i nie jeden webmaster miał związane z tym koszmary. Internet zaczął kwitnąć jak nowo powstałe miasto tętni neonami i światłami. Pojawiła się aktualna wersja HTML3 oraz zdjęcia i animacje w tle.

W kolejnych latach dodany zostaje Javascript i Flesh oraz CSS odpowiedzialny za strukturę wizualną. W 1998 wprowadzony zostaje PHP3. Od teraz tworzy się dynamiczne strony WWW. Dodatkowo W3C przedstawia CSS3 dodający nowe funkcje i możliwości. Warto podkreślić też powstanie wyszukiwarki internetowej Google w 1998 roku. Przez następne 20 stanie się absolutnym monopolistą i bardzo efektowną formą wyszukiwania oraz sortowania treści. 

Następnym ważnym etapem w rozwoju internetu była era Web 2.0. czyli fala serwisów stawiająca na kreacje treści przez użytkownika. Powstawały portale społecznościowe, blogi, strony wiki czy jeszcze później Open Source pozwalające na kreacje treści przez użytkownika. Pojawiła się także początkowa moda na przeglądanie treści na urządzeniach mobilnych. Potrzeba szybkiego dostęp do informacji rośnie – dlatego mobile first index jest niezwykle istotną zmianą jeśli chodzi o przystosowanie urządzeń do wyszukiwania.  W 2010 powstał HTML5 – poprawiono budowę oraz dostępność serwisu.

Czym Jest Strona WWW?

Strona internetowa to jeden z najbardziej zaawansowanych dokumentów, jakie spotkasz w swoim życiu. Jest to także doskonały sposób, aby przyciągnąć klientów do swojego biznesu. Z czego więc zbudowana jest nowoczesna, przystosowana strona internetowa?

Najczęściej są to 3 składowe – HTML odpowiedzialny jest za szkielet i strukturę, CSS za wygląd oraz Java Script za dynamiczne elementy. Można powiedzieć, że stronę porównujemy do ciała ludzkiego – HTML to szkielet, CSS to ciało, zaś Java Script (bądź inne języki programowania!) to czynnik nadający mu ruch. Tak najlepiej będzie zrozumieć ten skomplikowany proces. 

Strona, która jest przyjazna wyszukiwarkom i gotowe do pozycjonowania, responsywna oraz zoptymalizowana pod kątem kodu jest czymś, co powinno nas interesować. Dobrze jest pisać stronę tak, aby zarówno użytkownik, robot Google oraz potencjalny programista wiedział, z czym ma do czynienia.

Oznaczenia w kodzie, komentarze oraz szacunek dla innej osoby, która będzie ją pisała. To bardzo ważne! User Experience to coś, co powinno być nadrzędną wartością. Tworzenie strony WWW to dosyć prosty proces, ale jej dostosowanie i rozbudowanie warto zostawić doświadczonym webmasterom, chyba że mamy ogromne doświadczenie

W internecie od jakiegoś czasu pojawiły się programy bądź strony, które oferują szybkie, bezproblemowe tworzenie stron WWW. To dobry sposób, jeśli mamy naprawdę małą firmę bądź bloga. Jednak jeśli posiadamy duży bądź rozwijający się biznes, dobrze jest postawić na lepsze rozwiązania.

Zarówno gotowe szablony jak i projekty to coś, nad czym powinniśmy się zastanowić. Jednak każdy poważny biznes do wykonania strony zatrudni doświadczony zespół webmasterów. Kreatory stron internetowych to nowe i ciekawe rozwiązanie. Poza tym – strony internetowe nie muszą znajdować się już na dysku co mocno ułatwia sprawę. Co ciekawe, kreatory stron internetowych często są za darmo.

Jednak mają bardzo ograniczone funkcje w stosunku do płatnych wersji. Jednak naszym zdaniem – tylko dobrze zakodowana, przejrzysta strona internetowa pozwoli nam zwiększyć swoje dochody

Jeśli naprawdę potrzebujesz dobrze rozwiniętej, czytelnej i intuicyjnej strony internetowej – sprawdź naszą ofertę. Od jej struktury, poszczególnych elementów aż po przystosowanie do urządzeń mobilnych oraz SEO. Rozwój w tej branży jest dynamiczny i postępuje z dnia na dzień. 

na czym polega aso

Czy Warto Tworzyć Strony WWW?

Strona WWW to współczesna wizytówka każdej firmy, ciekawej osoby bądź dziennikarza. Jeśli jej nie posiadasz, oznacza to mniej więcej tyle, że Cię nie ma. Dlatego na pytanie, czy warto tworzyć strony WWW – oczywiście, że tak!

Ale pytanie jest znacznie szersze. Jaki cel będzie mieć nasza strona. Czy przekażemy informacje, będziemy sprzedawać? Czy umożliwimy rejestrację? Strona internetowa musi powstać w jakimś celu. Musi też generować jakiś zysk tak, aby ją utrzymać. Trzeba przecież opłacić koszta hostingu oraz domeny. Czasami pojawiają się także inne. 

Dlatego, aby stworzyć stronę, trzeba pamiętać o kilku zasadach. Strona powinna na Ciebie pracować. Nie odwrotnie. Jeśli źle dobierzemy szablon, system zarządzania treścią bądź logo – możemy stracić w oczach klienta czy czytelnika. Dlatego, aby tworzyć witryny potrzebna jest wiedza, doświadczenie i czasem, talent oraz głęboka inteligencja.

Takie cechy z pewnością posiadają nasi webmasterzy, którzy dokonują cudów! Tworzenie strony internetowej to w dzisiejszych czasach niemałe wyzwanie. 

Dlatego jeśli chcemy zająć się tworzeniem swojej strony, dobrze jest zlecić pracę agencji interaktywnej. Buduj swoją stronę w klasycznej technologii HTML/CSS/JS a unikaj tych opartych na Angular czy React – zaoszczędzisz sporo pieniędzy oraz czasu. Pamiętaj także, że strona z jakiś czas może wymagać aktualizacji kodu bądź poprawek i modyfikacji. Dlatego im prostszy, lepiej opisany kod, tym wyższe szanse na sukces.

Czy Darmowa Strona Internetowa To Dobry Pomysł?

W ostatnich latach pojawiło się wiele generatorów oraz szablonów, gdzie możemy pozyskać i zainstalować stronę internetową w kilka minut. Od Envato, Theme Forest aż po Wix, Weebly czy zaplecza sklepów jak Shoplo. Dlatego idealnym wyjściem jest policzenie naszego budżetu, głęboka analiza tego, czego tak naprawdę chcemy i potrzebujemy.

Jeśli naszym celem jest prowadzenie małego biznesu, to dobrze jest wybrać opcję bardziej budżetową. Jednak nawet taka opcja może nas kosztować. Ktoś musi zainstalować szablon, zoptymalizować prędkość, SEO oraz przygotować treść.

Innym rozwiązaniem jest kupienie pakietu premium. Zawiera on w sobie przygotowanie w pełni zoptymalizowanej witryny internetowej przystosowanej do każdego użytkownika. Strona taka zbudowana jest od podstaw.

Dlatego nie tylko będzie szybsza, bardziej wydajna, ale też taka, jaką chcemy. Ale też budżet oraz koszta wzrosną drastycznie. Dlatego warto przemyśleć naszą strategię jeszcze przed wyborem webmastera. Zajmie to chwilę, ale będziemy pewni, czego chcemy. Warto pamiętać, że jeśli postawimy na darmowe rozwiązanie, to wybór jest ogromny.

Idealnym rozwiązaniem jest zestawienie wszystkich tych rozwiązań i wybranie tego najlepszego. Wiele agencji oferuje swoje rozwiązania i pomoc w wyborze. Jak wybrać najlepiej? Skontaktuj się z nimi i zapytaj już teraz!

rankingowe

Jak Stworzyć Odpowiednią Nawigację?

Kiedy tworzysz już stronę internetową, dobrze pomyśleć jest o nawigacji. Jest ona kluczowym elementem naszej strony internetowej. Czym zatem jest nawigacja? To nic innego jak sposób, w jaki użytkownik będzie poruszał się po naszym serwisie.

Im lepiej zaplanowana struktura naszej platformy, tym lepsza będzie też nawigacja. Dlatego już na etapie makiety warto planować naszą nawigację. Powinna ona być przyjazna dla użytkownika. Dobry plan zawsze będzie skuteczny. Prowadź swojego użytkownika przez stronę jak po linie. Każdy element powinien być widoczny i dobrze określony.

Jako kreator strony internetowej powinieneś zrozumieć, że nie każdy użytkownik wie wszystko. Twoja nawigacja może być świetna, jednak jeśli nie dostosowana idealnie do warunków użytkowania to możemy mieć poważne problemy.

Stracimy klienta oraz jego zaufanie. Wczuj się w rolę swojego klienta – zobacz jego oczami, jak bardzo zagubiony może być, wchodząc na twoją stronę internetową. Nasz gość powinien w kilka sekund zidentyfikować miejsce, w które chce się udać. To niezwykle istotne. Jak więc powinno wyglądać idealne menu?

Powinniśmy zacząć od górnej części – czyli od menu. Nasze menu powinno zawierać wszystkie potrzebne adresy takie jak kontakt, FAQ czy Portfolio. No i oczywiście kategorie, koniecznie dobrze poukładane. Dobrze jest też zasięgnąć opinii klientów, którzy odwiedzają stronę. Jeśli nie wiedzą jak kupić produkt, to dobrze jest im to wyjaśnić. Wyłapanie ewentualnych błędów w nawigacji w menu jest bardzo istotne. Podobnie zresztą jak na całej stronie i stopce.

To bardzo istotny element naszego serwisu. Warto o tym pamiętać. Innym istotnym elementem jest oczywiście ciągłe testowanie nawigacji tak, aby była ona odpowiednia dla wszystkich użytkowników. Także tych niepełnosprawnych z np. problemami ze wzrokiem.

Przystosowanie witryny internetowej do każdego użytkownika jest koniecznością. Wskazują na to nie tylko wymagania moralne, prawne, ale także wskazówki W3C dla Accessibility oraz samego Google. Przystosuj swoją witrynę dla każdego użytkownika, a będziesz bezpieczny. Podobnie jest jeśli chodzi o wersję mobilną. Nasza witryna w 100% powinna być do niej dostosowana! Dlatego jeśli planujesz stronę internetową, już na etapie makiety powinieneś zastanowić się nad nawigacją!

Jak Stworzyć Stronę Dla Użytkownika

Strona internetowa nie powstaje dla Ciebie, ani dla robotów Google. To produkt powstały niemal w 100% dla użytkownika, który ją odwiedzi. Dlatego jeśli kreujesz stronę internetową, dobrze jest przystosować ją do swojego gościa, potencjalnego klienta, który ją odwiedzi.

Jak więc przygotować witrynę dobrze przystosowaną dla użytkownika? Rozpocznij od zadania sobie pytania – co ja bym chciał widzieć i jakie miałbym problemy jeśli chciałbym kupić produkt na swojej stronie internetowej? Jaki jest jej cele oraz horyzonty? Co zrobić, aby była ona lepsza i efektywniejsza? Tylko tego rodzaju brief pozwoli nam na osiągnięcie świetnych efektów!

Odpowiedź na pytania to tylko część tego procesu. Kolejnym ważnym elementem jest zbudowanie architektury strony tak, aby korzystanie z niej było dla nas przyjazne. Od responsywnej wersji aż po przyjazne środowisko do robienia zakupów – czyli zabezpieczenie SSL oraz tzw. zielona kłódka.

To wszystko sprawi, że będziemy nie tylko po stronie użytkownika, ale także jego bezpieczeństwa zakupów. Każdy webmaster bądź projektant naszej strony powinien wiedzieć, jak ją skonfigurować. To proces od początku do końca. Tylko w taki sposób zbudujemy świetną pozycję wyjściową!

Pogrupuj wszystkie treści, strony i kategorie w logiczny, ciągły sposób. Zbuduj odpowiednią nawigację oraz kanały marketingowe – od Social Media aż po E-mail marketing. Oraz oczywiście blog. Prowadzenie i zorganizowanie bloga to kluczowa rzecz dla naszego biznesu. Tylko w ten sposób będziemy zdolni zbudować silny biznes, generujący przyzwoite dochody. Jasno, już na samym początku określić swoje priorytety a będziesz wiedział, w jakim kierunku zmierzasz!

Kampanię

Jak Stworzyć Konwertującą Stronę Internetową?

To jeden z najtrudniejszych elementów budowy nowoczesnej strony internetowej. Jeśli już projektujesz takową, warto zastanowić się jak powinna ona przynosić zysk. Rozpocznij już od systemu CMS. System zarządzania treścią jest jedną z najbardziej kluczowych rzeczy, jaką możemy wybrać, aby dostosować ją do klienta. Warto wdrożyć też odpowiedni plan postępowania. Jak przekonać klienta do zakupu? Jak sprawić, aby odwiedzając naszą stronę internetową nacisnął ten magiczny przycisk kup teraz?

To zdecydowanie sztuka. Pisanie witryny internetowej pod kątem użytkownika to trudna, ale jednocześnie wymagająca praca. Jeśli chcesz sprzedać swój produkt i zaprojektować stronę tak, aby użytkownik z niej korzystał, postaw na przyjazne User Experiance. Od odpowiedniej nawigacji, opisów aż po grafiki, przyciski czy przejścia. To wszystko ma ogromny wpływ na efekt końcowy. Nawet drobna modyfikacja może sprawić, że osiągniesz poważny sukces!

Dlatego jeśli piszesz i projektujesz stronę internetową, świetną praktyką jest projektowanie makiet z elementami już przystosowanymi do użytkownika i jego potencjalnej ścieżki zakupowej. Sprawi to, że nie tylko kupi on twój produkt, ale także będzie wracał częściej, jeśli go zachwycisz. Nowoczesna, dobrze przystosowana strona internetowa powinna naprawdę robić dobre wrażenie, ale być także odpowiednio przystosowana! I wtedy, będzie konwertująca, przyniesie zyski!

Pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli już w pełni zabezpieczymy nasz serwis internetowy, kolejnym krokiem będzie jego pozycjonowanie – czyli wykonanie pewnych kroków, które sprawią, że pojawi się ona wyżej w rankingu.

A ma to ogromne znacznie, ponieważ wyszukiwanie organiczne to doskonały sposób na promocję naszej strony. Dlatego SEO naszej strony i jej optymalizacja to nie tylko konieczność. Musimy wiedzieć, jak to zrobić. W tym celu powstały agencje SEO, których rolą jest właśnie optymalizacja i pozycjonowanie strony internetowych.

Pozycjonowanie powinno rozpocząć się od kompleksowej optymalizacji naszej strony internetowej. Jest to kluczowe, aby osiągnęła ona sukces. Trzeba poprawić więc jej prędkość, kod oraz strukturę.

Przystosować do urządzeń mobilnych każdy jej element. W ostateczności powinna być ona szybka, mobilna i gotowa do przyjęcia użytkownika. Pozycjonowanie to trudny i czasochłonny proces. Trzeba wiedzieć, jak zrobić to profesjonalnie!

Tworzenie stron internetowych w 2021 roku

Jak stworzyć stronę internetową w 2021 roku? To pytanie zadaje sobie wielu nowo powstałych biznesów, przyszłych blogerów czy sklepów. Zakładając, że poszukujesz wykonawcy do stworzenia witryny internetowej, jesteśmy w stanie zaoferować Ci naprawdę solidne rozwiązania.

Dzięki nam dowiesz się, co warto a czego nie podczas projektowania strony. To bardzo istotne, bo jeśli popełnimy jakiś błąd po drodze, nasza strona może się wysypać. Jeśli nie chcesz więc stracić ruchu bądź dochodu – naśladuj te kroki.

Dobrze jest już na samym początku przystosować stronę pod kątem klienta. Klient jest Panem w tym przypadku. W 2021 roku technologia pozwala na bardzo wiele! Jednak aby zacząć pisać stronę, potrzebne będą konkretne kroki, które musimy wykonać.

Tworzenie Stron W 2021 Roku

Czego Potrzebuje Nasz Klient?

Jeśli chcesz sprzedawać produkt bądź świadczyć swoje usługi, dobrze jest najpierw dowiedzieć się, czego potrzebuje nasz klient. Jaka jest nasza grupa docelowa? Kogo poszukujemy i komu chcemy sprzedać nasz produkt? Dobrze jest zorganizować sobie obraz klienta, którego pożądamy. Kogo tak naprawdę poszukujemy? Kim jest ten idealny kandydat, który kupi nasz produkt? Jeśli jeszcze nie wiemy, dobrze jest rozpisać sobie jego cechy charakteru oraz potrzeby. W profesjonalnym, biznesowym slangu osobą taką jest persona.

Jakie ma zainteresowania, hobby? Kim jest ten Kowalski w życiu codziennym i jak go przekonać, aby kupił właśnie u nas. Taki swoisty obraz twojego klienta będzie bardzo pomocny na długi czas, dlatego jest to świetna inwestycja!

Konkurencja

Nawet jeśli zainwestujemy może pieniędzy, jeśli inwestujemy w martwy rynek - stracimy pieniądze. Jeśli wiesz już, jaki jest twój potencjalny klient, teraz czas na sprawdzenie tego, co robi twoja konkurencja! Jakich słów kluczowych używa, jakie media społecznościowe eksploatuje i jak wygląda ich potencjalna reklama? Poznanie konkurencji jest jedną z najważniejszych rzeczy. Dzięki temu dowiesz się niemal wszystkiego o niej samej i jej praktykach. Warto przeczesać blog oraz strukturę strony twojej konkurencji. Jakie produkty eksponuje?

Jakie posty są publikowane na jego Fanpagu? To wszystko ma ogromne znacznie w końcowym rozrachunku. Ważne jest, żeby dobrze zrozumieć intencję, czyli search intent. Jest wiele metod na zbadanie tych rzeczy. Na przykład - analiza podpowiedzi Google, wykorzystanie własnych sugestii czy skorzystanie z narzędzi.

Makieta I Plan

Jeśli projektujemy stronę, to warto się do tego przyłożyć. Nie tylko zaoszczędzimy czas, ale także pieniądze. Pierwszy elementem planu powinno być zaplanowanie strony tak, aby trafiła ona do potencjalnego klienta. Dlatego opowiedz sobie jak wygląda twój potencjalny klient? Jakie są jego atrybuty? Rozpisz wszystkie jego elementy tak, aby można było dokonać analizy pod tym kątem. Od strony głównej, czyli nazwy samej firmy i profilu jej działalności, podstron kategorii gdzie znajdą się produkty czy kategorii usług - gdzie opiszemy zasięg naszych usług. Kolejnym etapem będzie przygotowanie spersonalizowanego bloga - gdzie zamieścimy eksperckie porady.

To bardzo istotny element strony, nadający jej głębi. Kolejnym ważnym krokiem jest planowanie. Powinniśmy zaplanować, jak zorganizować rozmieszczenie podstron. Nazywamy to makietą - czyli wstępną wersją strony, niemal prototypową. Jak więc rozmieścimy elementy na naszej stronie? Jak będzie wyglądać jej układ? Gdzie znajdzie się logo, menu oraz treść poniżej? Co zrobimy w nawigacją czy stopką? Dobrze jest wiedzieć gdzie umieścimy nasze treści i jak będą wyglądać. Klient musi zostać przekonany do zakupu, jeśli chcemy to zrobić, to dobrze jest ułatwić przekaz firmy. Co oferujemy i po jakiej cenie?

CMS

Kiedy wybieramy system zarządzania treścią, to warto pamiętać o tym, że może z niego korzystać wiele osób. Będziemy pracować na nim już praktycznie zawsze. Dlatego wybór tego systemu jest absolutnie kluczowy. Takie rozwiązanie ma naprawdę sporo zalet. W tradycyjnym rozwiązaniu - tworzymy stronę internetową od początku do końca. Jednak rozwój technologii sprawił, że możliwe jest kupno gotowego szablonu WordPress.

Bądź innego CMS. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie automatycznie zarządzać treścią, co ułatwia nam życie! Dlatego jeśli mamy bardzo skomplikowany projekt, który będziemy rozwijać latami rozwijając go dynamicznie - dobrze jest wybrać WordPress. Jeśli jesteśmy za to sklepem - do wyboru mamy znacznie szerszą pulę CMS. Dobrze dobrany CMS może ułatwić Ci pracę oraz sprawić, że inaczej spojrzysz na prowadzenie biznesu. Dlatego jeśli potrzebujesz naprawdę skutecznego rozwiązani, wybierz opcję WordPress.

Publikujemy Naszą Stronę

Jeśli masz już makietę i plan swojej strony internetowej i nie jest to WordPress, to dobrze będzie zacząć jej realizację. Rozpoczynając więc projekt naszej strony, warto pamiętać, że będzie ona napisana w 3 warstwach. HTML jako szkielet, CSS jako warstwa zdobiąca oraz ewentualnie Java Script - jako element ruchomy. Unikajmy bardziej zaawansowanych programów językowania - prostota jest piękna, szczególnie jeśli za jakiś czas wymagana będzie aktualizacja strony. Wtedy potrzebna będzie prosta wersja strony.

Trzeba będzie też utrzymać infrastrukturę strony oraz jej hosting. Dobrze jest też przystosować nasz serwis do urządzeń mobilnych. Responsywność to jeden z 200 czynników podczas rankowania naszej strony w Google. Kolejnym istotnym elementem pozycjonowania jest dobór szybkiego i profesjonalnego serwera. Czym jest serwer? To miejsce, na którym będzie się znajdować nasza strona. Koszty takiego serwera często sięgają setek złotych, dlatego warto dobrze zastanowić się, co chcemy wybrać.

Pozycjonowanie Strony Internetowej

Proces tworzenia strony internetowej jest znacznie bardziej kompleksowy, niż nam się wydaje. Kolejnym krokiem jest jej optymalizacja oraz procesy SEO, które ją czekają. Jeśli chcemy, aby nasz projekt odniósł poważny sukces, musimy zastanowić się jak ją rozwinąć. Trzeba przygotować kalendarz publikacji treści na naszym blogu, uzupełnić opisy kategorii, podstrony czy wszystko, co znajduje się obok niej. Kampania na social mediach jest absolutną koniecznością jeśli chcemy osiągnąć realne efekty.

Musimy wczuć się w rolę eksperta - tylko w taki sposób będziemy w stanie dotrzeć do klienta. Pamiętaj, że szukają oni ważnej odpowiedzi na czasami bardzo trudne pytania. Tylko dzięki eksperckiemu podejściu będziesz w stanie przyciągnąć ich uwagę oraz pozyskać ich konwersję. Wszystko zależy od tego, jaką wiedzę oraz doświadczenie posiadasz. Jeśli jedna nie wiesz zbyt wiele, to warto pozyskać zaufanie klienta korzystając z usług profesjonalnych copywriterów.


Jakieś pytania?

Daj Nam znać.