Usługi Marketingowe Na Najwyższym Poziomie Usługi Marketingowe Na Najwyższym Poziomie

Kraków Kontakt: support@seochess.pl

Czasy w których żyjemy wymagają posiadanie dobrze przystosowanej, nowoczesnej i dobrze zoptymalizowanej strony internetowej. Bez tego twój biznes jest praktycznie na straconej pozycji. Budowa silnej marki oraz jej pozytywnego wizerunku jest podstawą do osiągnięcia sukcesu. Podobnie jest z landing pagami – prostymi stronami, których celem jest szybka i skuteczna konwersja.

Nasze doświadczenie w budowaniu, prowadzeniu i optymalizacji stron internetowych sięga już ponad 10 lat! Nasze rozwiązania zawsze są właściwie – dobieramy odpowiednie narzędzia oraz rozwiązania, które pozwolą Ci zdobyć szczyt!

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – budujemy wzajemne zaufanie.

Co oferujemy? W naszej ofercie są proste strony internetowe oraz Landing Page.

  • Każdy Landing Page budowany jest od podstaw – korzystamy z gotowych rozwiązań, które sprawdzają się w każdej branży. Budujemy zarówno Landing Page, których celem jest zorganizowanie jak i lokacja produktu, a także te, które będą wykorzystane w Performance marketingu. Nasze doświadczenie wzmocnione jest wieloletnią obecnością na najpopularniejszym forum dotyczącym Performance MarketinguStack That Money. Wiedza, którą tam zdobyliśmy, pozwala nam budować skuteczne i dochodowe kampanie marketingowe!
  • Proste Strony internetowe – do każdej branży. Jesteś Stomatologiem? Murarzem? Fotografem? Nic prostszego – napisz do nas a rozwiniemy twój biznes. Wszystkie strony budujemy na podstawie najpopularniejszego CMS – WordPressa. Dobieramy szablon, budujemy stronę, zapełniamy wartościową treścią. Na samym końcu optymalizujemy stronę pod kątem SEO i REWELACYJNEGO DOŚWIADCZENIA KLIENTA. Dbamy o wysoki Dwell Time (Współczynnik zadowolenia!).

Skontaktuj się z nami i daj nam znać czego potrzebujesz!

Copyright © 2019. Seochess.pl