Partnerzy

Program Partnerski

Zniżki

Czekają na ciebie poważne zniżki! Jesteś lojalnym klientem? Dbamy o niskie ceny!

Gadżety

Jeśli uzyskasz odpowiednią ilość punktów, masz szansę na wygranie gadżetów!

Bony

Dla najwierniejszych klientów oferujemy potężne zniżki oraz ekskluzywne bony!

Jak To Działa?

Kupujesz Usługę

Dostajesz Punkty

Wymieniasz

nagroda!

Zniżka do 50%

Za każdy zakup powyżej 1000 zł otrzymujesz 100 punktów. Są one przypisane do twojego konta na stałe, aż do czasu wymiany! Pamiętaj że 100 punktów możesz wymienić na zniżkę do 50 % na dowolny produkt w naszym sklepie. Limit zakupowy to 350 zł!

Darmowa Usługa!

Za każdy zakup powyżej 5000 zł otrzymujesz 300 punktów. Są one przypisane do twojego konta na stałe, aż do czasu wymiany! 300 punktów możesz wymienić na darmową usługę seochess.pl na dwolny produkt w naszym sklepie. Limit zakupowy do 500 zł!

Gadżety I Więcej!

Za każdy zakup powyżej 10000 zł otrzymujesz 1000 punktów. Są one przypisane do twojego konta na stałe, aż do czasu wymiany! 1000 punktów możesz wymienić na darmową usługę seochess.pl na dowolny produkt w naszym sklepie + rewelacyjne gadżety. Limit zakupowy do 500 zł! 

Do - 10%

Oferujemy zniżkę – 10% dla każdego klienta który kupuje u nas minimum 5 miesięcy z rzędu! Minimalna kwota zakupu za każdy miesiąc to 100 zł. Zniżka przyznana jest dożywotnio!

Poleć I Zyskaj

Poleć nasze usługi, przekaż nam klienta i zyskaj bon zakupowy 300 zł! Minimalna kwota zamówienia osoby poleconej to 500 zł! Bon przyznawany jest jednorazowo!

cZęsto zadawane pytania

Czy twoje zamówienia są zapisywane w jakimś profilu klienta? Oczywiście! Posiadamy specjalny format w którym zapisujemy wszystkie twoje zamówienia oraz punkty lojalnościowe tak, abyś mógł otrzymać zniżki.

Okres ważności każdego punktu trwa 3 miesiące. Po tym okresie ulegają one resetowi.

Do zniżki kwalifikuje się każdy klient, który dokona u nas zakupu! Nie wyróżniamy klientów na gorszych i lepszych! Wszyscy są równi!

Aby wykorzystać swoje punkty, napisz do nas na maila bądź skontaktuj się z nami w odpowiedni sposób. Wymienimy twoje punkty na zniżki bądź gadżety!

Jeśli polecisz nasze usługi innej osobie, uzyskujesz bon do 300 zł! Daj nam tylko znać!

kONTAKT

Masz inne? Zadaj je na maila!

support@seochess.pl