Usługi Marketingowe Na Najwyższym Poziomie Usługi Marketingowe Na Najwyższym Poziomie

Kraków Kontakt: support@seochess.pl

Jak Pozycjonujemy Strony?

Nasze pozycjonowanie opiera się na MĄDRYM I SKUTECZNYM podejściu do wyszukiwarek i ich kaprysów. Jak wszyscy wiemy, Google kocha taniec. Celem każdego pozycjonera jest więc zakotwiczyć stronę na topowych miejscach. Do tego potrzebne są jakościowe linki. Warto pamiętać – Opłacalność SEO w długim terminie jest niekwestionowana!

Dominująca rola Google (97% udziałów w Polskim rynku) sprawia, że skupiamy się głównie na optymalizacji linków pod tą wyszukiwarkę. Wykonujemy zarówno ON-page SEO – czyli SEO audyt, jak i OFF-page Seo – czyli organiczną budowę linków. Każdy z tych procesów jest tak samo ważny! Warto o tym pamiętać!

Dokładna analiza wszystkich aspektów związanych z wykonywanym projektem pozwala nam zdiagnozować problemy i krok po kroku je naprawić. Nasze doświadczenie z SEO sięga jeszcze czasów roku 2010. Od tego momentu śledzimy wszystkie poczynania Google i dostosowujemy nasze strategie linkowe do współczesnych ram czasowych.

Wykonujemy również tzw. pozycjonowanie lokalne – np. “fryzjer Warszawa” – istotne znaczenie ma tutaj połączenie wyników organicznych z tymi z Google + Lokalnie.

Sama strategie optymalizacyjne wobec tej usługi – polega to mniej więcej na tym, że optymalizacja profilu w Google Mapy spowoduje, że nasza strona znajdzie się w wynikach wyszukiwania Google Mapy (znacznik/logo firmy na mapach Google!). Aspekty pozycjonowania wyniki organiczne+wyniki Google Lokalnie są nieco bardziej subtelne i stosujemy tutaj inny rodzaj linków.

Pozycjonujemy zarówno proste strony usługowe, Landing Page, jak i sklepy internetowe – które ze względu na swoją złożoność są trudne w pozycjonowaniu.

Ogromna ilość produktów, podstron, kategorii ETC. powoduje, że trudno taki projekt wy pozycjonować. Niemniej – zajmujemy się także takim pozycjonowaniem!

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi przyniosły oczekiwany efekt w długim terminie. Niskie ceny, staranność oraz wysoka jakość linków sprawiają, że jesteśmy TOP, jeśli chodzi o usługi SEO. Poniżej znajduje się krótka lista tego co oferujemy wraz z cenami usług.

  • Re inżynieria Linkowa

Na podstawie Audytu Seo wykonujemy Re-linking czyli Programowanie zwrotne większości linków, które buduje konkurencja. Stosujemy głównie linki z wysokim DR, eliminując słabe linki.

Linki będą pochodzić z For, Social Bookmarks, Komentarzy blogowych, Guest Post oraz Blogów. Na życzenie możemy również wykonać zaplecza Domenowe podobne do tych z konkurencji.

Czas wykonania zlecenia to 5-15 dni (w zależności od słowa kluczowego).

  • Trust Ranki

Oferujemy Trust Ranki najwyższej jakości takie jak:

– Polskie, silne Trust Ranki
– Trust Ranki z zaufanych marek (National Geographic, Ted, Yelp, Digitalocean, Sap ETC)
– Pozostałe Trust Ranki Z Wysokim Trust Flow

  • Edu Gov

Linki pochodzą w głównej mierze z Zagranicznych, ale także Polskich stron
z rozszerzeniem Edu bądź Gov. Staramy się zawsze dobierać mieszankę unikalnych oraz skutecznych stron.

Indeksacja linków trwa w zależności od Google (bądź innej wyszukiwarki). Nie mamy na to realnego wpływu. Linki indeksujemy darmowymi indekserami typu linklicious czy indexification.

  • Zaplecza Blogowe

Wykonujemy zaplecza Blogowe z bardzo szerokiego wachlarza blogów. Więcej o naszych Zapleczach Blogowych możesz przeczytać tutaj.

  • Zaplecza Domenowe

Nasze zaplecza domenowe charakteryzują się bardzo staranny wykonaniem. Wykonujemy zaplecza na WordPressie bądź innym CMS. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – skontaktuj się z nami!

  • Pakiety

Oferujemy kilka pakietów – wszystkie pakiety można zobaczyć i porównać tutaj.

Copyright © 2019. Seochess.pl