Pozycjonowanie stron cennik

29

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron WWW to sztuka. Jaka jest cennik? Jak wygląda ten proces od środka?

20

Agencja

Nasza Agencja pozycjonuje w przyjazny dla Google sposób. Naturalne linkowanie, wysokiej jakości treść i optymalizacja.

91

Efekty

Jeśli chcesz poznać efekty, sprawdź nasze Case Study. Budujemy skuteczne pozycje i jesteśmy efektywni.

Pozycjonowanie Stron WWW Cennik
Ile kosztuje

Pozycjonowanie Stron WWW

Od czego zależy koszt pozycjonowania strona WWW?

Kiedy

Pozycjonować Stronę WWW

Pozycjonowanie naszej strony internetowej w wyszukiwarce jest koniecznością, jeśli chcemy być wysoko w rankingu. Jeśli zależy Ci na wysokim miejscu w top, musisz prowadzić Kampanię SEO. Pozycjonować warto gdy:

Narzędzia SEO
Narzędzia

Jakich Używamy

Z czasem rozwoju SEO, powstały setki narzędzi które służą optymalizacji i rozwojowi naszej witryny. Z jakich narzędzi korzystamy my? Są to:

Pakiety Pozycjonowanie - Cennik

Kup Teraz

Pakiet Solidny

Miesięcznie

999 zł

Pakiet Firma

Miesięcznie

2199 zł

Pakiet Korporacyjny

Miesięcznie

4999 zł

Czym Jest Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to zaawansowany proces. Potrzebne są narzędzia, odpowiednia metodyka pracy oraz odpowiednia strategia. SEO zaś to działania, których celem jest osiągnięcie wysokich pozycji w Google. Częścią tego procesu jest optymalizacja kodu, treści oraz elementów graficznych. Jak wygląda skuteczny proces pozycjonowania? Wszystko zależy przede wszystkim od doświadczenia oraz tego, ile inwestujemy w sam proces.

Pozycjonowanie ma praktycznie same zalety. To długoterminowa inwestycja – cenna, bo potrafi przynieść wysokie zyski w długim okresie. Dlatego, jeśli myślisz o inwestycji, warto przygotować odpowiedni budżet oraz postępować zgodnie z etyką Google. Efektywność marketingu w dzisiejszych czasach w dużej mierze zależy właśnie od pozycjonowania. Generowanie sprzedaży i leadów to kluczowa sprawa. Jeśli nie będziemy tego robić, nasza firma nie przetrwa. Dlatego, jeśli poszukujesz idealnej firmy, która pozwoli Ci osiągnąć zyski – sprawdź naszą ofertę.

Pozycjonujemy już za określonym budżetem. Nasze pozycjonowanie jest przemyślane już od samego początku. Budujemy strategię opartą o nasze doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności. Dobieramy odpowiednie frazy, analizujemy konkurencję oraz przygotowujemy domenę pod kątem optymalizacji. Koszt pozycjonowania jest bardzo istotny. Jak to wygląda u nas? Jakim budżetem należy dysponować, aby w ogóle myśleć o SEO?

Pozycjonowanie Stron - Cennik

Ile kosztuje pozycjonowanie naszej strony? Ile kosztuje miesięczne pozycjonowanie naszej domeny? Jak wyceniamy konkretne usługi? Warto pamiętać, że pozycjonowanie to proces stały, który nigdy się nie kończy. Dlatego aby dobrze zrozumieć, z czym mamy do czynienia, dobrze jest o tym pamiętać. Każdego miesiąca będziemy zobligowani do wydania odpowiedniej kwoty pieniędzy na pozycjonowanie. Najczęściej będzie to stawka ustalana już wcześniej. Jaki jest więc cennik pozycjonowania strony internetowej?

Wszystko zależy oczywiście od konkretnego słowa kluczowego. Wiele agencji rozlicza się na pozycjonowanie konkretnej frazy. Czy jest to dobra strategia? Nie koniecznie! Skupianie się na wybranym pakiecie fraz ogranicza nasze możliwości – i to bardzo mocno! Warto rozpocząć pozycjonowanie naszego biznesu całościowo. Często utrzymanie konkretnej frazy wysoko kosztuje więcej, niż skupienie się na pozycjonowaniu całego biznesu. Nasze pozycjonowanie jest więc kompleksowe. Poprawimy widoczność twojego biznesu przez szereg działań, których rezultatem będzie wzrost konwersji, a w ostateczności – sukces.

Pozycjonowanie to proces kosztowny. Jednak opłaca się inwestować właśnie w nie. Ceny początkowe, standardowe to 500 zł/miesięcznie. Jednak jest to najniższy budżet. Cena ta dotyczy przede wszystkim fraz niskiej konkurencyjności. Takich, które mają dosyć mały współczynnik ruchu oraz często są to frazy długiego ogona. Im bardziej skomplikowana branża, tym większy budżet jest potrzebny. Branża finansowa, przemysł czy uroda to bardzo trudne miejsca. Potrzebny jest wysoki budżet i odpowiednia motywacja.

Od Czego Zależy Wycena Pozycjonowania

Wycena konkretnego serwisu to sprawa bardzo skomplikowana. Zależy od wielu czynników. Są ich dziesiątki, jednak wymienimy tylko kilka.

A) Linki Przychodzące – jeden z najważniejszych elementów. Są one decydujące, gdy mówimy o pozycji w wyszukiwarce. Pozyskanie wartościowych linków jest dzisiaj sztuką. Każda kolejna aktualizacja Google przynosi zmiany. Dlatego, jeśli chcemy rozpocząć pozycjonowanie, to przygotowanie odpowiedniej strategii link buildingu jest konieczne.

B) Content Marketing – kolejny istotny czynnik pozycjonowania. W dzisiejszym świecie treść jest czymś niezwykle ważnym. Ciekawe, unikalne oraz merytoryczne artykuły to sztuka. Dobry copywriter potrafi stworzyć odpowiednie artykuły, które wypełnią nasze podstrony, blogi czy akademie.

C) Frazy I Słowa Kluczowe – Kolejny ważny element. Cena usług często zależy właśnie od konkretnej trudności fraz. Im trudniejsza, bardziej dochodowa fraza, tym większa konkurencja oraz koszt pozycjonowania. Ilość pracy zawsze zależna jest więc od wybranego przez nas słowa kluczowego.

D) Nasza Domena I Strona – nazwa domeny oraz struktura naszej witryny internetowej to dodatkowy czynnik, który agencje często biorą pod uwagę, wyceniając usługę. Jeśli mamy do czynienia z nietypową pracą na stronie internetowej, koszty gwałtownie rosną.

Jak Pozycjonować Strony Z Niskim Budżetem

Firmy które posiadają niski budżet również mogą zainwestować w pozycjonowaniem stron internetowych. Jednak wtedy warto zainwestować w pomoc doświadczonej agencji reklamowej. Tylko wtedy mamy pewność, że osiągniemy dobre efekty a nasza firma zacznie zarabiać. Jednak niski budżet może być dosyć sporą przeszkodą. Warto o tym pamiętać. SEO zależy od naprawdę wielu czynników.

Jednak jeśli posiadasz niski budżet to działania pozycjonerskie mogą przynosić efekty. Po prostu będzie potrzebne więcej czasu – nawet za kilkaset złotych miesięcznie można dokonać skutecznych działań marketingowych. Potrzebne będzie jednak wsparcie klienta. Najczęściej będziesz musiał wspomagać taką agencję w części działań takich jak chociażby :

– Content Marketing
– Linkowanie
– Optymalizacja

Część działań przy niskim budżecie jest utrudniona. Warto pamiętać, że tylko wspierając agencję, skutecznie możemy wypozycjonować biznes.

Oferta Seochess

Seochess.pl oferuje bardzo rozbudowane pakiety pozycjonowania. Od fraz, aż po kompleksowe pozycjonowanie naszej domeny. Nasza oferta zawiera szeroki zakres pozycjonowania stron internetowych. Oferujemy skuteczną strategię pozycjonowania. Odpowiednio sprecyzowana i dobrana strategia SEO – w długim terminie – pozwoli Ci znaleźć się wysoko w Google. Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

– Link building oraz rozbudowa profilu linków
– Doświadczoną i sprawdzoną agencję SEO
– Badanie potrzeb klienta
– Benchmark Twojej Konkurencji
– Wsparcie opiekuna konta
– Poradniki, szkolenia, kursy i słownik
– Konsultacja i wsparcie w analizie błędów

Nasza oferta ciągle się rozwija. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej, już teraz skontaktuj się z nami!

Promocja Marki W Internecie - Ile Kosztuje

Koszt promowania naszej marki w internecie jest dosyć wysoki. Finanse i inwestowanie w jej promocje jednak prawie zawsze się zwraca. Inwestycja w promocję naszej marki to konieczność, jeśli chcemy osiągnąć wysokie dochody. Dzięki promocji naszej marki, jesteśmy w stanie zyskać przewagę nad konkurencją oraz znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania. Jakie więc procesy składają się na promocję naszej marki?

– Pozycjonowanie
– Reklama Google AdWrods
– Artykuły Prasowe
– Press Release
– Banery Reklamowe
– Strona Internetowa i Logo
– Ulotki, kalendarze,

Nasza marka to jeden z najważniejszych elementów dzięki którym możemy rozwinąć i ulepszyć nasz biznes. Warto skupić się na analizie, optymalizacji oraz inwestycji w poprawę naszej marki internetowej.

Wsparcie Pozycjonowania, Czyli Google AdWords

Google Adwords jest doskonałym uzupełnieniem pozycjonowania. Dzięki niemu płacimy tak naprawdę tylko za efekt. AdWords to skuteczny system reklamowy dzięki któremu jesteś w stanie promować swój produkt, usługę czy stronę internetową w internecie. Dlaczego jednak jest to świetne uzupełnienie pozycjonowania? Dlatego że stosując zarówno jedno jak i drugie jesteśmy w stanie zdominować konkretną frazę bądź niszę.

Jakie modele rozliczenia wyróżniamy w Google Ads? Są to :

– CPM (cost per mille) – koszt za tysiąc wyświetleń
– CPV (cost per view) – kosz obejrzenia
– CPC (cost per click) – koszt kliknięcia
– CPA (cost per action) – koszt za konwersję
– ROAS (return on ad spend) – zwrot z wydatków za reklamę

Jednak to tylko niektóre modele rozliczenia. Jest ich znacznie więcej. Jeśli chcemy zoptymalizować naszą kampanię Google Ads, warto skorzystać z naszej pomocy. Wyświetlenia to jedno, ale tylko ich optymalizacja pozwoli nam naprawdę zarabiać.

Bez inwestycji nie ma jednak wyników. Warto też pamiętać że w Google Ads wygrywa ten, kto „biduje” lepiej. Jeśli ustawiasz stawkę CPC na 2 zł, a inny sklep na 1 zł – to ten kto da więcej – wygra. Takie są prawa rynku. Stawki często zależą od trudności i konkurencyjności danej frazy w internecie.

Podsumowanie

Podsumowując, jeśli oczekujesz efektu podczas procesu pozycjonowania, najlepszym wyjściem będzie zakup odpowiedniego pakietu SEO. Wybór oferty nie jest prosty. Tysiące małych i większych agencji ma ofertę dostosowaną właśnie do Ciebie. Jeśli chcesz pozycjonować w zależności od frazy – idealnym wyborem będą przygotowane na to pakiety.

Dobieramy odpowiednie słowa kluczowe

Celem jest wybór odpowiednich fraz oraz zdań tak, aby zoptymalizować pod ich kątem całą witrynę. Bardzo ważny aczkolwiek pierwszy etap pozycjonowania.

Przyjmowanie strategi dotyczącej treści

To nic innego jak planowanie treści oraz jej optymalizacja pod kątem Search Intent. Dzięki temu będziemy w stanie uzyskać bardzo istotny element optymalizacji.

Audyt strony internetowej i jej analiza

Witryna musi spełniać wszystkie, czasami bardzo rygorystyczne wymagania Google jeśli chodzi o jej bezpieczeństwo oraz prędkość. Dlatego warto ją przyspieszyć.

Analiza profilu linków oraz ruchu i link building

Bardzo ważny element SEO to analiza linków oraz ruchu na stronie internetowej. Dzięki temu możemy podjąć decyzję o dalszym linkowaniu. To najważniejszy element pozycjonowania – dobrze dobrane linki potrafią zrobić naprawdę kolosalną różnicę. Jeśli tylko dobrze je dobierzemy, efekty są niemal gwarantowane. 

Nasza Umowa

Prosta

Podpisujemy dogodną dla Ciebie umowę na pozycjonowanie twojego sklepu. Do wyboru masz trzy rodzaje umów.

Efektywna

Nasza umowa jest efektywna. Oznacza to mniej więcej tyle, że wykonujemy maksimum tego, na ile się umówiliśmy.

Budżetowa

Możesz wybrać zarówno zaawansowane jak i budżetowe widełki cenowe. Wszystko zależy tylko od Ciebie.

Czynniki Rankingowe

Wiek Domeny

Historia Domeny

Konkurencja

Profil I Tematyczność

Struktura Strony

Treść

Nawigacja

Responsywność

Bezpieczeństwo

Jak Optymalizować Stronę

Treści Na Stronie

Zadaj sobie pytanie. Jaki jest mój tekst? Czy jest odpowiednio zoptymalizowany? Jaka jest jego objętość? Czy treść jest unikalna? Jak wygląda nasycenie tekstu frazami? Czy intencja użytkownika jest zaspokojona? Jeśli tak, to pierwszy krok, aby osiągnąć SEOnirwanę.

Treści powinny odzwierciedlać założenia naszego biznesu oraz ekspercko odpowiadać na pytania!

Stan Techniczny

Stan techniczny twojej witryny jest absolutnie kluczowy. Od najważniejszych rzeczy jak Title, Meta Description czy struktura nagłówków aż po prędkość ładowania, linkowanie wewnętrzne oraz optymalizację zdjęć.

Bardzo ważnym, aczkolwiek zapominanym czynnikiem jest bezpieczeństwo naszej witryny. Trzeba o nie zadbać! Tak samo jak o odpowiednią mobilność naszej strony.

Social Media

Social media są bardzo istotne - im bardziej aktywni tam jesteśmy, tym wyższa szansa, że uzyskamy dodatkowe punkty od Google. Dystrybuowanie tam treści oraz ciekawych wpisów jest jak najbardziej pożądane. Przyniesie to nam same pozytywy - ruch, zasięgi oraz konwersje. 

Bezpieczeństwo

Zabezpieczenie naszej strony internetowej jest niezwykle istotne. Jest ono wymieniane jako jeden z ważniejszych czynników rankingowych Google. Dzięki temu będziemy w stanie nie tylko uzyskać wyższą pozycję w rankingu, ale też zaufanie naszych klientów. 


Jakieś pytania?

Daj Nam znać.