Usługi Marketingowe Na Najwyższym Poziomie Usługi Marketingowe Na Najwyższym Poziomie

Kraków Kontakt: support@seochess.pl

Nasze doświadczenie w performance marketingu jest niezbywalne. Jesteśmy na rynku już ponad 10 lat. Zbudowaliśmy brand wielu ważnym firmą, postacią oraz influencerom. Dbamy o skuteczność i wizerunek wielu marek.

Wszystkie nasze kampanie oparte są o głęboką analizę opłacalności – badamy czy dany setup ma sens i jak będzie wyglądać jego optymalizacja. Śledzimy konkurencje, wykonujemy Landing Page, reklamy oraz optymalizujemy je. Wszystko zależy od tego, jakie jest cel konkretnego projektu.

Wykonujemy pakiety marketingowe dla różnych celów:

  • Marketing Dla Firm Na Google Adwords – najprostsza forma kampanii marketingowej – najczęściej wykonujemy ją dla sklepów, małych firm oraz działalności. Więcej o tym pakiecie możesz przeczytać Tutaj
  • Marketing Szeptany Na Serwisach Branżowych – jest to połączona kampania marketingu szeptanego na forach internetowych oraz kampanii reklamowej na branżowych serwisach powiązanych z tematyką naszego landing page bądź strony internetowej.
  • Performance Marketing – Klasyczna forma arbitrażu na reklamach – kupujesz reklamę, aby odnieść zysk. Zyskowne kampanie to rzadkość, dlatego ważny jest tracking, optymalizacja oraz wytrwałość. Współpracujemy z każdym gotowym do tego, aby stanąć na ringu i walczyć w wadze ciężkiej, jaką z pewnością jest Performance Marketing
  • Marketing Brandowy – ostatni model marketingowy przeznaczony dla firm budujących brand bez patrzenia na koszty. Wbij się w świadomość klientów i trwaj tam przez wieki!

Tutaj znajdują się wszystkie pakiety wraz z ich cechami! Wybieraj mądrze i skontaktuj się z nami, aby omówić wszystko! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie!

Copyright © 2019. Seochess.pl