Konsultacje SEO

29

Analiza

Konsultację SEO warto rozpocząć właśnie od analizy strony internetowej. Dzięki temu dowiemy się o niej więcej.

20

Agencja

Dobrze jest skorzystać z pomocy doświadczonej Agencji SEO, która zawsze będzie Cię wspierać podczas Konsultacji.

91

Efekty

Na efekty konsultacji nie trzeba będzie czekać długo. Oferujemy kompleksowy pakiet wiedzy, który pobudzi Cię do działania!

Czym Jest

Konsultacja SEO

Konsultacja SEO to nic innego jak proces nauki. Pozycjonowanie to trudna sztuka, którą trzeba uprawiać lata, aby stać się mistrzem. W jej ramach omówimy:

Kiedy

Warto Się Konsultować

Kiedy warto się konsultować? To dobre pytanie! Jeśli potrzebujesz pozyskać wiedzę i doświadczenie obeznanych w temacie specjalistów SEO, to już czas na rozpoczęcie konsultacji! Jakie są efekty?

Narzędzia SEO
Narzędzia

Jakich Używamy

Konsultując się z Agencją SEO, pozyskujesz nie tylko informacje ale także potrzebne w pozycjonowaniu zaplecze merytoryczne. Korzystamy z szeregu narzędzi, takich jak:

Pakiety

Kup Teraz

Podstawowy

299 zł

Rozszerzony

449 zł

Ekspert

799 zł

Czym Są Konsultacje SEO?

Jeśli posiadasz stronę internetową, to warto rozważyć jej analizę wraz z ekspertem SEO, który zna się na rzeczy. Czasami takie rozwiązanie może być absolutnie przełomowe jeśli chodzi o nasz biznes.

Wokół konsultacji SEO narosło sporo mitów oraz nieporozumień. Więc dobrze jest zrozumieć czym tak naprawdę jest ten proces. Często bowiem jest tak, że nie wiemy dlaczego klienci nie trafiają na naszą stronę, a sprzedaże się nie pojawiają. Dlatego idealnie jest skorzystać z wiedzy doświadczonej i profesjonalnej agencji SEO. Potrzebna jest bowiem nie tylko wiedza i doświadczenie, ale też swoistego rodzaju wyczucie. Indywidualne podejście. 

Czynników ryzyka jest sporo. Z nami poprawisz swoje szanse na sukces i osiągniesz naprawdę świetne rezultaty. Jednak aby to osiągnąć, dobrze jest porozmawiać z nami. Oferujemy szereg różnego rodzaju konsultacje w różnych pakietach cenowych. Jak poradzić sobie w dynamicznym świecie SEO? Jakie rozwiązania wybrać?

Jeśli naprawdę masz problem z odpowiedzią na takie pytania, z pomocą przychodzi właśnie nasza agencja i konsultacje SEO. Jak je przeprowadzamy? Możemy to zrobić na różne sposoby – od rozmowy telefonicznej, Q&A (seria pytań i odpowiedzi) aż po wymianę myśli na maliu bądź skype. 

Przy okazji rozmowy możemy dokonywać modyfikacji na stronie internetowej. Dlatego jeśli naprawdę potrzebujesz wsparcia specjalistów, dobrze jest je otrzymać już teraz. Każda nasza rozmowa jest oparta o zebrane dane, które transferujemy na ulepszenie strony internetowej. Im więcej się dowiemy, tym lepsze efekty osiągniemy. Współpraca z nami polega na obustronnych konsultacjach.

Dla kogo są konsultacje SEO?

To bardzo szerokie pytanie – są one zdecydowanie przeznaczone dla osób, które chcą się rozwijać. Nawet jeśli masz już sporą wiedzę na temat SEO oraz marketingu w internecie. Dla zaawansowanych i zorientowanych w biznesie pozycjonerów i specjalistów też znajdzie się tu miejsce.

Jednak audyt i konsultacja jest głównie przeznaczona dla osób, które poszukują wyjścia z konkretnej sytuacji. Żadna sytuacja bowiem nie jest sytuacją bez wyjścia! Warto o tym pamiętać! 

Konsultacje przeznaczone też są dla klientów, którzy potrzebują odpowiedzi tylko na jedno, konkretne pytanie. Omawiamy więc dany temat bardzo szeroko próbując go zgłębić jak najbardziej się da. Posiadamy bardzo szerokie kompetencje oraz bardzo głęboką wiedzę.

Dlatego każdy użytkownik może skorzystać na naszym doświadczeniu i obserwować, jak jego kampanie rosną w siłę. Profesjonalna agencja SEO potrafi rozwiązać wszystkie, nawet najtrudniejsze problemy!

Ostatnim profilem klienta, który potrzebuje konsultacji jest agencja bądź firma, która ma poważny problem ale nie radzi sobie z jego rozwiązaniem. Dlatego oferujemy najbardziej rozszerzony plan właśnie dla takich instytucji.

Wspólnie rozszerzymy i opracujemy plan działania. Podsumowując – konsultacje SEO przeznaczone są zarówno dla mały jak i dużych firm, które potrzebują zgłębić swoją wiedzę i umiejętności!

Treść

Jak Wygląda Przebieg Konsultacji?

Jest wiele sposobów, na które możemy konsultować projekt SEO. Najlepszym sposobem jest wypełnienie przez Ciebie krótkiego briefu, który pozwoli nam ocenić twoją wiedzę, umiejętności oraz stan techniczny strony internetowej. Będziemy potrzebować dostępu do Google Analytics oraz Google Search Console.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak najwięcej o swoim biznesie dobrze będzie powoli notować wszystkie wskazówki oraz sugestie które poruszamy. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie oraz kontestujemy twoje opinie. 

Nasze stanowisko zawsze popieramy twardymi dowodami i danymi. Dlatego jesteśmy najlepsi na rynku. Docieramy do sedna sprawy i badamy twój biznes krok po kroku dochodząc do serca problemu.

Nasz brief zawiera nie tylko analizę strony internetowej – ale także całej struktury biznesu. Czy ma on sens? Czy jest realizowany w poprawny sposób? Jeśli nie – to próbujemy wprowadzić poprawki.

Wszystkie modyfikacje wprowadzone w kodzie, panelu bądź samym biznesie konsultujemy z tobą. Nasza komunikacja musi być szybka i skuteczna – dlatego wykorzystujemy tylko najlepsze i najszybsze programy takie jak Facebook Video czy Skype. 

Jeśli już wiemy wszystko, co powinniśmy przechodzimy do kolejnego kroku. Czyli wprowadzania zmian oraz modyfikacji. Zaczynamy od kwestii samego biznesu – czyli opisujemy jego obecną sytuację, branding oraz kwestie związane z np. konwersją. Kolejnym krokiem jest przejście do poprawy i optymalizacji strony internetowej.

Optymalizujemy jej SEO oraz kwestie techniczne. Sprawdzamy strukturę oraz UX. Jesteśmy gotowi na współpracę zarówno z firmami, które zaczynają jak i z tymi, które są w połowie drogi. Jeśli potrzebujesz konsultacji SEO z profesjonalną agencją nie wahaj się – jesteśmy do twojej dyspozycji. Wykonujemy audyt SEO oraz konsultacje. Konsultacje to nic innego jak po prostu przyspieszona wersja analizy i audytu. 

Czego Się Dowiesz?

Naszą misją podczas konsultacji SEO jest pokazać, jak dobrze i skutecznie prowadzić biznes. Nie jest to proste zadanie. Dlatego musisz wiedzieć, w jakim kierunku podążać.

Możesz znaleźć ten kierunek razem z nami. Jak wygląda kwestia twojej konkurencji? Czy prowadzi więcej kampanii niż ty? Na jakim rynku się znajduje. Każde takie pytanie to góra złota. Jeśli chodzi o samą stronę internetową to odpowiedź na pytanie – jak jest prowadzona, powinna być wstępem do dalszej analizy. Odpowiemy więc na szereg pytań z zakresu SEO, optymalizacji i wszystkiego, co związane jest z UX.

Warto zadawać nam głębokie i kreatywne pytania, na które powinna paść odpowiedź. Dzięki takiej formie współpracy jest duża szansa osiągnięcia świetnych rezultatów. Wiele pytań nie jest takich oczywistych, trzeba się ich domyślać. Uważamy, że jeśli zaczynasz z SEO możesz zadawać nawet proste, oczywiste pytania.

Naszym celem nadrzędnym jest dobranie strategii optymalnej pod kątem mocnych i słabych stron twojego biznesu. W naszej gestii jest też dobór i optymalizacja słów kluczowych, analiza spadku ruchu i widoczności w Google czy tematyczny link building.

Możesz wybrać jeden z trzech pakietów. Wszystkie trzy mają swoje wady i zalety. Jeśli potrzebujesz naprawdę solidnej pomocy, oferujemy kompleksowy pakiet całościowych działań. Z nami skonfigurujesz swój biznes. Sprawimy, że wyjdziesz na prostą!

Dlaczego Warto Jest Skorzystać Z Konsultacji Seo?

Jeśli twój poziom wiedzy z zakresu SEO jest dosyć niski i oczekujesz czegoś naprawdę wyjątkowego. Przygody z ekspertem, który wyjaśni Ci wszystkie tajniki pozycjonowania – to się nie zawiedziesz. Otrzymasz bardzo rzetelne informacje o sytuacji twojego biznesu i strony internetowej.

Jeśli zakupiłeś już pakiet konsultacji możesz go wykorzystać przez 3 miesiące. Nie ma pośpiechu – doradzimy w odpowiednim dla Ciebie momencie. Wszystkie aspekty opiszemy ludzkim głosem i w prosty, czytelny sposób. Jesteśmy przygotowani na wytłumaczenie każdego aspektu SEO w prosty sposób!

Rozrysujemy twoją stronę pod każdym kątem i konsultację zakończymy wyciągając najważniejsze wnioski. Jest to współpraca oparta o obustronny proces uczenia się, gdzie jedna strona to ekspert a druga uczeń. Dlatego do wyboru mamy co najmniej kilka rodzajów konsultacji.

Od tej zaawansowanej gdzie wprowadzamy głębokie modyfikacji, aż do tych lżejszych i mniejszych. Jeśli chodzi o czas konsultacji, wpisany jest on w pakiety. Dlatego jeśli poszukujesz takich informacji, sprawdź dokładnie na stronie ofertowej!

Jeśli jesteś więc nowicjuszem w świecie SEO i potrzebujesz zasięgnąć wiedzy eksperckiej od specjalistów, już teraz skontaktuj się z nami. Korzyści płynące z konsultacji SEO są wręcz niezliczone. Poznasz zasady rządzące ty światem – razem z nami!

Etapy Potencjalnej Współpracy W Zakresie Pozycjonowania

Konsultacja SEO – tak, jak każda inna forma współpracy charakteryzuje się pewnymi etapami postępowania. Na początku – jak zawsze, staramy się dowiedzieć jak najwięcej o twoim biznesie. Jak go prowadzisz? Czy są jakieś problemy, o których wiesz, ale nie masz pojęcia jak je rozwiązać? Właśnie od tego jest konsultacja SEO!

Nasze zespół pomoże Ci osiągnąć poziom wiedzy, dzięki któremu sam ocenisz błędy, jakie popełniasz już na samym wstępie! Dlatego tak ważne jest podjęcie tematu i współpraca z nami! Już po pierwszym, wstępnym etapie analizy przejdziemy do kolejnego – czyli podjęcia działań!

Umawiamy się na określoną godzinę i rozpoczynamy nasze konsultacje. Wybieramy platformę kontaktową i łączymy. Krok po krok wypełniamy naszą umowę omawiając temat w szeroki sposób. Jeśli pasuje Ci inna forma współpracy jak np. przesłanie wcześniej listy problemów – > ustalenie terminu – > Rozpoczęcie konsultacji. Nie ma problemu.

Możesz też nagrywać naszą rozmowę, aby zapisać wiedzę na później. Wszystko co sprawi, że wyniesiesz wartość dodaną z naszej współpracy jest dla Ciebie!

Ostatnim etapem jest oczywiście rozwiązanie wszystkie teoretycznych problemów. Zarówno tych związanych z SEO jak i całością biznesu. Więc jeśli potrzebujesz konsultacji ze specjalistami nasza oferta wydaje się optymalna właśnie dla Ciebie!

FAQ

Cennik Konsultacji SEO

Każda dobra usługa kosztuje wiele. Pewnie słyszałeś to nie raz. W świecie SEO stwierdzenie to pada bardzo często. I jeśli chodzi o pozycjonowanie, to rzeczywiście – budżet ma bardzo duże znaczenie. Jednak dzielenie się wiedzą to inna sprawa.

Szlachetność dzielenia się swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami już dawno zostały zapomniane. Ale my wychodzimy z założenia, że warto odświeżyć tę tradycję. Dlatego cennik naszych konsultacji SEO jest zrównoważony tak, aby każdy nauczył się z nami jak najwięcej. 

Jeśli jesteś zatem początkującą firmą bądź zaawansowaną agencją SEO – odpowiednio dobraliśmy cennik tak, abyś mógł sobie pozwolić na nasze wsparcie i porady. Jeśli nie jesteś pewien, czy cena jest za wysoka skontaktuj się z nami. Dostosujemy cenę odpowiednio do twojego budżetu. Nasz cennik konsultacji SEO jest jednym z najbardziej konkurencyjnych na rynku!

Dlatego jeśli chcesz zamówić tę usługę – już teraz kliknij kup teraz! W ramach różnych pakietów otrzymasz szereg usług, wsparcie i opiekę ekspertów. Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze strategii.

Czynniki Konsultacyjne

Sytuacja Domeny

Jak wygląda obecna sytuacja twojej domeny? Czy jest dobrze zoptymalizowana? Jakie praktyki stosujesz? Czy posiadasz jakąś wiedzę? Wszystkie te elementy mają kluczowe znaczenie podczas procesu pozycjonowania.

Trendy

Jeśli chcesz coś osiągnąć w SEO, dobrze jest wiedzieć jakie są obecnie panujące trendy i jakie zmiany czy aktualizacje algorytmu następują w tym roku. Ta wiedza jest niezbędna do dostosowania się do zmiennego SEO.

Błędy

Jako początkujący biznesmen często popełniamy poważne błędy. Kosztują nas one sporo energii oraz w ostateczności - pieniędzy. Nauczymy Cię jak uniknąć złych decyzji i rozwiązań w SEO.

Modyfikacje

Pomożemy Ci też dokonać ważnych i istotnych zmian na twojej stronie jeśli są tego wymagane. Każdy biznes wymaga usprawnień! Dlatego pomożemy Ci w ulepszeniu SEO twojego serwisu!

Konsultacja

Skuteczna

Nasza konsultacja jest skuteczna. Nie tylko pomagamy Ci w osiągnięciu rewelacyjnych rezultatów, robimy to skutecznie!

Produktywna

Czas który Ci poświęcimy, jest produktywny. Nasza rozmowa jest intensywna i pełna merytorycznych informacji.

Notatki

Podczas konsultacji SEO możesz dokonywać różnego rodzaju zapisów bądź notatek. Pomoże Ci to osiągnąć lepsze efekty.

Konkurencja

Podczas rozmowy analizujemy też jak wygląda sytuacja konkurencji. Co robi, co można od niej pożyczyć i jak to zrobić legalnie.

Trendy

Analizujemy i omawiamy trendy które panują w SEO. To bardzo ważne, aby klient wiedział jak wygląda SEO obecnie.

Wsparcie

Po wykonanych konsultacjach jesteś dla nas klientem VIP. Wspieramy Cię przez co najmniej 3 kolejne miesiące. Masz priorytet!


Jakieś pytania?

Daj Nam znać.