Kariera

Dołącz do nas

Już Teraz.

Seochess.pl to miejsce idealne dla Ciebie. Zatrudniamy i oferujemy wyjątkowe warunki, elastyczne umowy.

Dbamy o to, abyś otrzymał najlepszą możliwą ofertę i wymarzoną pracę. Zorganizuj swoją karierę z nami i już dzisiaj rozwiń swoje umiejętności. Dostań się z nami na szczyt! Oferujemy pracę na różnych stanowiskach – od programistów po SEO specjalistów. 

Jedyne czego wymagamy to pasja do SEO oraz chęć samoudoskonalania! Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj już teraz! Dołącz do naszego teamu! Naucz się SEO razem z nami.

Oferty Pracy

SEO

Młodszy Specjalista SEO

Poszukujemy osoby na stanowisko młodszy specjalista SEO. Wymagana podstawowa wiedza z zakresu pozycjonowania oraz umiejętność komunikacji i wytrwałość.

Programista

Poszukujemy osoby na stanowisko Programista Java Script. Wymagana zaawansowana wiedza z zakresu programowania w Java Script (plus CSS) oraz umiejętność komunikacji.

Starszy Specjalista SEO

Poszukujemy osoby na stanowisko starszy specjalista SEO. Wymagana zaawansowana wiedza z zakresu pozycjonowania oraz umiejętność komunikacji.

Audytor

Poszukujemy osoby na stanowisko Audytor SEO. Wymagana zaawansowana wiedza z zakresu optymalizacji oraz przeprowadzenia audytu SEO.

Oferty Pracy

Content Marketing

Copywriter

Poszukujemy osoby na stanowisko Copywriter. Wymagane są umiejętności z zakresu tekstu pisanego pod SEO oraz szeroka wiedza z wielu dziedzin.

Tłumacz

Poszukujemy osoby na stanowisko Tłumacz. Wymagane są umiejętności z zakresu tłumaczenia języków.

Copywriter

Poszukujemy osoby na stanowisko Copywriter. Wymagane są umiejętności z zakresu tekstu pisanego pod SEO oraz szeroka wiedza z wielu dziedzin.

Zarządzający Treścią

Poszukujemy osoby na stanowisko Zarządzający Treścią. Wymagane będzie zarządzanie treścią na Seochess.pl

Szukasz Pracy?

Aplikuj Teraz

Kontakt

Masz pytania? Zadaj je na maila!

support@seochess.pl