FAQs.

Konto

Obecnie nie oferujemy możliwości rejestracji na naszej platformie.

Personalizacja

Aby lepiej poradzić sobie z obsługą klienta, wykonujemy personalizację oraz brief.

Akademia

Oferujemy Akademię – czyli kompleksową wiedzę z zakresu SEO, SEM oraz świata marketingu internetowego.

Program Partnerski

Oferujemy szeroki wachlarz zniżek, promocji oraz punktów, które możesz wymienić na dowolne usługi. Więcej tutaj.

Praca

Ciągle rozwijamy nasz biznes – dlatego potrzebujemy pasjonatów. Rekrutujemy już teraz!

Wsparcie

Jeśli potrzebujesz wsparcia, porady bądź kontaktu, jesteśmy do twojej dyspozycji przez cały czas.

Oferujemy szereg formatów działania. Od pozycjonowania, tworzenia stron WWW aż po reklamę AdWords. Najedź na zakładkę „Oferta”. Wyświetli Ci się pełna lista naszych usług.

W menu, na samej górze. Nasza oferta znajduje się po najechaniu na zakładkę „Oferta”. Wyświetli Ci się lista oferowanych przez nas usług. Kliknij wybraną i dowiedz się więcej.

Istnieje szereg możliwości, aby kupić naszą usługę. Od tradycyjnej – poprzez zakładkę kontakt, telefonicznej aż po najprostszą – konfigurator. Aby kupić przez kontakt, wejdź w zakładkę kontakt i skontaktuj się z nami. Jeśli potrzebujesz spersonalizować swoje zamówienie, sprawdź nasz konfigurator.

Umowę możesz wypowiedzieć w każdej chwili. Jednak warto pamiętać, że okres wypowiedzenia to 3 miesiące. W tym czasie nasz umowa wygaśnie.

Raport dostarczamy w twoje ręce maksymalnie do 14 dni roboczych. Jedak w większości przypadków, raporty dostarczymy wedle wcześniej umówionych terminów. Czasami kampania wymaga więcej czasu.

Raport wysyłamy w Excel. Znajdą się tam wszystkie najważniejsze elementy wykonanego linku takie jak: link, hasło, e-mail, status i parametry.

Obecnie nie ma możliwości kupna usług poprzez płatność automatyczną. Powodem jest  kompleksowość procesu oraz to, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Tak, oczywiście. Wystawiamy faktury na każdą naszą usługę. Potrzebujesz faktury? Skontaktuj się z nami.

Tak. Podpisujemy umowę, dobieramy odpowiedni pakiet i wykonujemy wcześniej ustalony model pozycjonowania.

Nie. Niestety zakupiona i wykonana usługa jest przesyłana w postaci raportu Excel. Jeśli jednak nie podoba Ci się nasza praca, wykonujemy ją aż do momentu, aż będziesz zadowolony.

Tak, oczywiście. Posiadamy akademię SEO, gdzie możesz znaleźć wszystkie odpowiedzi na pytania odnośnie SEO.

Nie, obecnie nie oferujemy żadnych bezpłatnych narzędzi. Jednak oferujemy darmowy audyt SEO. Jeśli potrzebujesz audytu, sprawdź nas teraz.

Aby się z nami skontaktować, wejdź w zakładkę kontakt. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje.

Tak, oczywiście. Oferujemy różnego rodzaju zniżki, promocje oraz bonus. Sprawdź więcej tutaj.

Oferujemy pracę dla copywriterów, programistów oraz ludzi, których pasją jest SEO. Sprawdź więcej w zakładce Kariera.

Tworzymy strony WWW w różnych technologiach. Od WordPress, przez PrestaShop aż po proste Landing Page. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Rozliczamy się w tradycyjnym modelu Przedpłata – > Wykonanie Usługi – > Kompletna Zapłata. Dostosowujemy się do wymagań klienta.

Tak, oferujemy stworzenie, optymalizacje i pozycjonowania strony WWW. Jest to kompleksowy pakiet, który wykonujemy na życzenie.

Tak, oferujemy kampanię reklamową Google AdWords. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź tutaj.

Tak, zajmujemy się Content Marketingiem. Piszemy różnego rodzaju treści – od prowadzenia naszego bloga, aż po artykuły dla naszych klientów. Sprawdź więcej tutaj.

Nie. Obecnie nie oferujemy Remarketingu.

Tak, oferujemy usługę Brandingu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź tutaj.

Tak, oczywiście. Posiadamy Case Study. Pozycjonujemy już od wielu lat i posiadamy szeroką gamę sukcesów. Sprawdź więcej tutaj.

Niestety, nie oferujemy okresu testowego. Możesz jednak skorzystać z naszych promocji i bonusów.

Jeśli szukasz odpowiedniej agencji SEO, warto postawić na młode, dynamicznie rozwijające się Agencje bez efektu wypalenia, którym zależy na sytuacji win-win. Spełniamy wszystkie, najwyższe standardy.

Oferujemy szereg skutecznych i budżetowych pakietów SEO. Tutaj znajdziesz link do oferty. Sprawdź też menu powyżej, najedź na „Oferta” i wybierz opcję „Pakiety SEO”. Wybierz konkrety pakiet i kliknij „sprawdź”. Jeśli już dokonasz ostatecznego wyboru, skontaktuj się z nami, aby dokończyć zamówienie.

Obecnie oferujemy dwa modele pozycjonowania – opłata abonamentowa oraz opłata za wzrost ruchu. W opłacie abonamentowej klient płaci nam z góry ustaloną kwotę pieniążną w zamian za działania pozycjonerskie. W opłacie za wzrost ruchu klient płaci nam z góry ustaloną kwotę pieniążną w zamian za wzrost ruchu na stronie.

Stosujemy sprawdzone techniki pozycjonowania. Pozyjonujemy w naturalny sposób, czyli tzw. White Hat. Oznacza to, że wykorzystujemy tylko najlepsze i skuteczne linki oraz metody optymalizacji.

Nasza oferta pozycjonowania jest bardzo bogata. Pozycjonujemy strony WWW, blogi, sklepy e-commerce, lokalnie oraz aplikacje. Podpisujemy umowę na pozycjonowanie po analizie twojej domeny, słów kluczowych oraz modelu biznesowego. Określamy stawkę i przygotowujemy skuteczny schemat działania. Ceny zależą od wielkości projektu i jego skomplikowania. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź tutaj.

Wszystko zależy od słowa kluczowego, obecnej pozycji domeny oraz jej wieku a także dobranego budżetu. Jednak średnio jest to około 3-6 miesięcy.

Jesteśmy młodą, dumną i pełną pasji drużyną, która chce osiągnąć sukces na rynku. Można go osiągnąć tylko poprzez ciężką pracę i efektywne pozycjonowanie waszych stron.

Obecnie stosujemy najlepszą i najskuteczniejszą na rynku metodę indeksacji, która pozwala nam na zindeksowanie nawet bardzo trudnych linków. Posiadamy specjalistyczne narzędzia, metody oraz sposoby, aby skutecznie indeksować.

Stosujemy tylko skuteczne i naturalne metody pozycjonowania strony internetowej. Wykorzystujemy własne doświadczenie, schematy działania oraz strategie, które działają. Dbamy o to, aby twoja strona znalazła się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Format działania zawsze jest ten sam. Dokonujemy profesjonalnej i zaawansowanej analityki twojej domeny internetowej. Optymalizujemy ją pod kątem prędkości oraz SEO. Analizujemy słowa kluczowe oraz SERPs. Przygotowujemy kampanię linkowania. Dostosowujemy wszystkie zmienne i prowadzimy pozycjonowanie. Jednocześnie, analizujemy postęp w zaawansowanych narzędziach analitycznych takich jak Ahrefs czy Semstorm.

Tak. Pozycjonujemy sklepy internetowe i e-commerce. Sprawdź ten link, aby zobaczyć naszą ofertę bądź najedź na zakładkę „Oferta” powyżej i kliknij nią. Wyświetli Ci się nasza oferta. Wybierz jeden z pakietów i skontaktuj się z nami.

Tak. Wykonujemy profesjonalny i zaawansowany audyt strony internetowej. Zawieramy w nim wszystkie najważniejsze informacje i problemy, z którymi boryka się strona i sposób, jak rozwiązać te problemy.

Tak. Badamy stronę internetową pod kątem przepływu ruchu, konwersji oraz mapy ciepła. Budujemy zaawansowany raport, który przesyłamy klientowi.

Tak. Dokonujemy optymalizacji konwersji. Sprawdzamy sklep, poprawiamy i optymalizujemy jego strukturę. Dzięki nam zwiększysz swoją sprzedaż.

Tak. Wykonujemy bezpłatny audyt strony internetowej w wersji podstawowej. W audycie tym zawrzemy wszystkie najważniejsze informacje i problemy.

Tak, prowadzimy konsultacje SEO. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą ofertę konsultacyjną tutaj.

Tak. Gwarantujemy skok w pozycjach w wyszukiwarce po ustalonym okresie czasu.

Tak. Wykonujemy usługę zdjęcia penalizacje Google. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź Filtr Google.


Jakieś pytania?

Daj Nam znać.